Najbolji kad je najvažnije: Đoković se plasirao u četvrtfinale turnira u Dohi

Autor:

02.01.2019 18:10

Najbolji srpski i svetski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale turnira u Dohi, pošto je posle velike borbe i preokreta savladao odličnog Mađara Martona Fučovića sa 2:1 u setovima.

Ubedljiva pobeda: Novak ekspresno savladao Džumhura u Dohi

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели NOVAK DJOKOVIC SRPSKA FANS (@novak_srpska_fans) дана 2. Јан 2019. у 8:50 PST

Mađarski teniser odigrao je sjajan meč, ali samo do kraja drugog seta. Prvi je dobio sa 6:4 napravivši brejk u devetom gemu, a potom sigurnim servisom i to "sa nulom" zatvorio set - 6:4.

Објава коју дели Nemzeti Sport Online (@nso.hu) дана 2. Јан 2019. у 6:08 PST

Igrao je odlično Fučović i u drugom setu, odlično se držao do desetog gema, kada je prvi put dozvolio Đokoviću brejk šansu. Drugu od dve je Novak iskoristio da konačno oduzme servis protivniku, ali mu je Fučović u tome znatno pomogao, jer je loše procenio situaciju i tražio brejk pri 30:40 i tako omogućio srpskom asu osvajanje seta i ukupno izjednačenje.

Објава коју дели Doble Falta (@doblefaltaok) дана 2. Јан 2019. у 8:42 PST

Novak Đoković u Dohi: Odora šeika i konstruktivni razgovori s kamilom (video)

I kako to obično biva, Đoković je treći set odigrao na visokom nivou a Marton značajno "pao", set završen rezultatom 6:1 i pobedom prvog igrača sveta, posle tačno dva sata igre.

Jelena Đoković: 365 dana velike ljubavi i sreće u jednoj fotografiji (foto)

Đoković će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz duela Rubljev - Basilašvili.