Jelena Rozga
Oglasio se Tonči Huljić povodom spekulacija da je njegov sin u vezi sa Jelenom Rozgom
23.01.2025 14:00

Foto: Boško Karanović
Tonči Huljić se oglasio o vezi njegovog sina i Jelene Rozge
Jelena Rozga oduvek je vešto skrivala svoj privatni život. Pominjala se sa razna imena, najzvučnije je bilo Stjepan Hauser, a sada se šuška da je zgodna Splićanka obnovila ljubav sa sinom čuvenog hrvatskog kompozitora.
Tonči Huljić oglasio se povodom te priče i rekao šta misli o vezi njegovog sina Ivana, uspešnog mladog muzičara, i popularne pevačice.
Profimedia
“Neću ja njemu da ulazim u krevet. Podržavam ako je to njihova sreća, ako nije istina - nikom ništa”, izjavio je Tonči za “Blic”, ističući da je, ukoliko su u vezi, to samo njihov izbor.
Podsećamo, mediji iz regiona su pre desetak godina pisali da su Jelena i Ivan više od prijatelja, a emocije se, izgleda, ni posle toliko vremena nisu ugasile.
Pročitajte Jelena Rozga konačno progovorila o novom dečku - Radimo isti posao
Kako se navodi, sin Tončija Huljića pružao je veliku podršku pop zvezdi tokom nedavnih koncerata u Beogradu. Tada je s njom u intimnom krugu prijatelja proslavio i 37. rođendan.
Antonio Ahel/ATA Images
Jelena, koja je od Ivana starija 11 godina, nedavno je progovorila o novom dečku. Istakla je da je u potpunosti razume i da čestu razdvojenost odlično podnose jer se bave istim poslom.
Tada je dodala i da se njen izabranik dopada njenim roditeljima. Mora se priznati da se Ivan Huljić savršeno uklapa u takav opis.
Komentari. (0)