Slika koja zabrinjava: Šta je sa rukom Nikole Jokića? (FOTO)

Autor:

19.11.2021 10:00

Srpski košarkaški as Nikola Jokić napustio je utakmicu četiri minuta pre kraja sa rukom zavijenom u peškir

Pored toga što Denver Nagetsi ne igraju ni blizu kao prošle godine, našeg košarkaša Nikolu Jokića muči još jedan problem. Naš as je u porazu od Filadelfije (89:103) bio najbolji igrač na parketu, i blizu tripl-dabl učinka (30 poena, deset skokova i sedam asistencija).

Pročitaj i - Da se malo počasti: Nikola Jokić ne žali novac za luksuz

Međutim, Nikola je u drugom poluvremenu dao samo tri poena, a slika iz dvorane zabrinula je kako njega tako i sve njegove navijače. Na njoj se vidi Nikolina ruka zavijena u peškir, zbog problema sa zglobom.

Profimedia

Srpski centar je napustio igru četiri minuta pre kraja utakmice, a u klubu tvrde da povreda nije strašna.

- Došao je u svlačionicu ranije, da bi video kako sam ja, bio je zabrinut za mene. Šalu na stranu, koliko znam nema problem sa povredom - rekao je njegov trener Majkl Meloun, kog je Nikola tokom meča sprečio da se obračuna sa sudijama.