Još jedna pobeda: Novak Đoković savladao Kanađanina u dva seta

Autor:

08.08.2018 20:14

Najbolji srpski teniser Novak Đoković savladao je u dva seta (6:3, 6:4) kanadskog tenisera Pitera Polanskog i plasirao se u treće kolo Rodžers kupa u Torontu.

Šampionski gest: Kako je jedan par patika ukrao šou Novaku Đokoviću

Đoković je bez mnogo problema uspeo da savlada domaćeg tenisera nakon sat vremena i 25 minuta tenisa.

U prvom setu je nakon odmeravanja snaga, srpski teniser pojačao tempo pred kraj seta i uspeo da do brejka dođe u osmom gemu i povede sa 5:3, nakon čega je odservirao siguran servis gem i osvojio prvi set.

Novak Đoković i Filip Krajinović: Srpski krokodili u Torontu (foto)

Nešto bolji otpor Kanađanina viđen je u drugom setu, ali je ponovo u pravo vreme Đoković stigao do brejka, ovoga puta za 5:4, a potom je nakon nešto dužeg gema uspeo da osvoji gem na svoj servis i trijumfuje u meču.

Spasonosni skok u vodu: Novak Đoković naljutio članove porodice (video)

Novak se plasirao u treće kolo Rodžers kupa, a protivnik u narednoj fazi biće mu bolji iz duela Tima i Cicipasa.