Koliko ste ostarili za 10 godina? Novi izazov na društvenim mrežama osvojio domaće i svetske zvezde (foto)


Pre neku godinu svet je poludeo za izazovom na društvenim mrežama a koji se zasnivao na polivanju učesnika kofom ledene vode. Domaće i svetske zvezde su se objavljivale snimke na kojima zaliveni i mokri do gole kože cvokoću od hladnoće, a razlog za ovako neobičnu igru bilo je podizanje svesti svetske javnosti o amitrofičnoj lateralnoj sklerozi (ALS).

Početkom 2019. novi izazov osvojio je poznate. Ovog puta cilj takozvanog “10 godina izazova” nije skretanje pažnje na neku bolest, već samopromocija. Tačnije, objavljivanjem dve fotografije – jedne od pre deset godine i jedne sadašnje, učesnik izazova bi trebalo da pokaže kako uopšte nije ostario, odnosno da i danas izgleda sjajno kao i pre deceniju. U pozadini je, naravno, negovanje ljubavi prema sebi samima i ponosa zbog svega što smo za tih deset godina postigli.

Kako živimo u vreme selfija, u dobu u kojem su fotografije postale osnovno sredstvo komunikacije sa svetom, nije čudo što je ovaj izazov vrlo brzo postao izuzetno popularan među poznatima…

Dženifer Lopez

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Jennifer Lopez (@jlo) дана

Eva Longorija

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Eva Longoria Baston (@evalongoria) дана

Romeo Bekam

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели ROMEO (@romeobeckham) дана

Ris Viderspun

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) дана

Bri Larson

Kejtlin Džener

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) дана

Kejt Bekinsejl

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Kate Beckinsale (@katebeckinsale) дана

Kejt Hadson

 

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Kate Hudson (@katehudson) дана


Majli Sajrus i Lijam Hemsvort

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Miley Cyrus (@mileycyrus) дана

I neke naše zvezde su se uključile u izazov…

Maja Nikolić

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Maja Nikolić (@majanikolicmaja) дана

Milica Milša Jokanović

 

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели milicamilša (@milicamilsaisakovic) дана

Bojan Perić

 

Autor: Gloria.rs/M.G.
Foto: Guliver/Getty images, Instagram
Podelite sa prijateljima:
Tagovi